Click to order
Кошик
Total: 
Прізвище
Імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населений пункт
Відділення Нової Пошти / Адреса доставки
Коментар
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ПРО НАС
ALIVE - молодий український бренд натуральної косметики, розроблений інженером-технологом парфумерно-косметичних продуктів.

Наші засоби догляду не містять шкідливих для організму людини речовин: сульфатів, парабенів, силіконів, продуктів нафтопереробки та ін.
До їх складу входять лише натуральні, безпечні та корисні компоненти, які перш ніж потрапити у косметичний продукт, проходять ряд тестів на якість та відповідність нормативним документам.

Всі компоненти мають сертифікати якості та дозволені до використання у натуральній косметиці світовими екологічними організаціями ECOCERT, COSMOS та ін.

Продукція ALIVE — фізіологічна косметика, яка дає не короткочасний WOW-ефект і тимчасове маскування симптомів, а допомагає шкірі відновити власні захисні механізми та фізіологічні функції для подальшого правильного самостійного функціонування і забезпечення здорового сяючого вигляду.
Всі наші засоби не тільки натуральні та дієві, але й екологічні та гуманні, саме тому ми не тестуємо їх на тваринах.

Виготовляємо косметичні продукти на власному виробництві, оснащеному професійним обладнанням з дотриманням всіх виробничих умов.

Ми отримали сертифікат державної санітарно-епідеміологічної експертизи по відповідності вимогам безпеки для здоров‘я
і життя людини.

Та найбільшим нашим досягненням є дієвість косметики, яку підтверджують сотні і сотні відгуків від вдячних клієнтів. Ознайомитись з ними можна у нашому інстаграмі @alivecosmetics.com.ua, де також можна заглянути за лаштунки виробництва, почерпнути корисної інформації по догляду та більше дізнатись про нас та наш продукт.

Головне наше кредо, яке описує всю суть бренду:
Натурально. Чесно. Людяно.
Саме це вкладали в основу при його створені, саме ці принципи керують нами і сьогодні.