Пінка 22

0026
320,00
грн.
для проблемної, жирної та комбінованої шкіри

Пінка - це ніжний легкий засіб, який призначений для загального очищення шкіри без сильних забруднень та макіяжу та доощищення шкіри після використання гідрофільної олії. Пінка 22 легко та ніжно очищує шкіру, не пошкоджуючи захисний ліпідний шар. Не містить в своєму складі агресивних ПАР, а, навпаки, містить екологічні та безпечні ПАР рослинного походження, добуті із горіха макадамії та кокоса. Засіб не лише чудово очищає шкіру, а й містить ряд активів: саліцилову кислоту, яка регулює надмірне вироблення себуму, підсушує висипання, знімає запалення, сприяє відлущуванню відмерлих клітин, екстракт чистотіла, Д-пантенол, вітамін С, які сприяють вирівнюванню кольору шкіри та боротьбі з постакне, знімають подразнення та активно відновлюють епідерміс.

Чудовою парою для очищення пінкою стане натуральна конжакова губка, яка ніжно та глибоко очищає пори, робить легкий пілінг та масаж.

Рекомендуємо ввечері очищати шкіру за двоетапною системою: очищення гідрофільною олією та пінкою з конжаковою губкою. Це забезпечить ефективне глибоке очищення та попередить ряд шкірних проблем, серед яких висипання, надмірна жирність та чорні цятки.
__________________________________________________

Призначення: очищення, регенерація, себорегуляція, боротьба з чорними цятками.

Тип шкіри: проблемна, жирна, комбінована.

Склад: вода, гідролат огірка, ПАР бабасу, коко-глюкозид, сечовина, водорозчинна олія горіха макадамії, гліцин, аскорбінова кислота (вітамін С), олійний екстракт чистотілу, Д-пантенол, саліцилова кислота, консервант (бензиловий спирт, бензойна кислота, дегідроацетатна кислота), ефірна олія іланг-ілангу, ефірна олія шавлії.

Спосіб використання:
інтенсивно збовтати та нанести 1-3 порції засобу на розмочену водою конжакову губку або змочене водою обличчя, розподілити масажними рухами, приділяючи особливу увагу забрудненим ділянкам, змити водою кімнатної температури. При необхідності процедуру повторити ще раз.

Важливо! Перед першим використанням зробити тест на індивідуальну чутливість до компонентів.


Умови зберігання: в темному місці при кімнатній температурі, не вище 25°C, в щільно закритій тарі.

Термін придатності: 6 місяців від дати виготовлення.

Тип засобу: пінка

Вікові зміни: нема

Чутливість: нечутлива

Група товарів: очищення

Тип шкіри: комбінована

Тип шкіри: жирна

Стан шкіри: нічого із вказаного

Стан шкіри: проблемна

Комплексні рішення з вигодою для вас
Click to order
Корзина
Total: 
Фамилия
Имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населенный пункт
Отделение Новой Почты / Адрес доставки
Коментарий
Промокод
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.