Суха олійка 14

260,00
грн.
Олійна суміш завдяки вмісту кокосового емолента, олії аргани, броколлі, фісташки та гідролізат у протеїнів кератину живить та зволожує волосся по всій довжині, надає блиску, гладкості та візуально привабливого вигляду, відновлює структуру волосини та оздоровлюється її, утворює захисну плівку від вплину навколишнього середовища, запобігає спутуванною та травмуванню, полегшує розчісування та загальний догляд, бореться з посіченими кінчиками та профілактує їх утворення, допомагає відростити довжину. Наноситься кожен раз після миття на вологе, підсушене рушником волосся. Це сприяє закриванню та згладжуванню кутикули, що робить розчісування легким та не травматичним.
__________________________________________________

Призначення: відновлення, зволоження, живлення, надання блиску та гладкості, профілактика посіченості.

Склад: коко-каприлат/капрат, олія броколі, олія аргани, олія фісташки, олія макових зерен, олія льону, олія горіха макадамії, олія коноплі, гідролізат протеїнів кератину, вітамін Е, ефірна олія іланг-ілангу.

Спосіб використання: 2-8 краплин засобу (залежно від довжини та густоти волосся) розтерти в долонях та рівномірно нанести на вимите, підсушене рушником волосся. Нанесення починати від кінчиків і до верху, відступивши від коріння на 15-20см, ніби розчісуючи пальцями волосся. При необхідності процедуру можна повторяти щоденно вже на сухе волосся аж до наступного миття.

Важливо! Перед першим використанням зробити тест на індивідуальну чутливість до компонентів.

Умови зберігання: в темному місці при кімнатній температурі, не вище 25°C, в щільно закритій тарі.

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення.

Тип засобу: суха олійка для волосся

Комплексні рішення з вигодою для вас
Click to order
Корзина
Total: 
Фамилия
Имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населенный пункт
Отделение Новой Почты / Адрес доставки
Коментарий
Промокод
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.