Пінка 21

0025
295,00
грн.
для нормальної, сухої, чутливої та комбінованої шкіри

Пінка - це ніжний легкий засіб, який призначений для загального очищення шкіри без сильних забруднень та макіяжу та доощищення шкіри після використання гідрофільної олії. Пінка 21 легко та ніжно очищує шкіру, не пошкоджуючи захисний ліпідний шар. Не містить в своєму складі агресивних ПАР, а, навпаки, містить екологічні та безпечні ПАР рослинного походження, добуті із солодкого мигдалю та кокоса. Засіб не лише чудово очищає шкіру, а й містить ряд активів: олію солодкого мигдалю, яка зволожує та відновлює шкіру, екстракт ромашки, Д-пантенол, ніацинамід (вітамін В3), які сприяють загоєнню, знімають подразнення та заспокоюють шкіру.

Чудовою парою для очищення пінкою стане натуральна конжакова губка, яка ніжно та глибоко очищає пори, робить легкий пілінг та масаж.

Рекомендуємо ввечері очищати шкіру за двоетапною системою: очищення гідрофільною олією та пінкою з конжаковою губкою. Це забезпечить ефективне глибоке очищення та попередить ряд шкірних проблем, серед яких висипання, надмірна жирність та чорні цятки.
__________________________________________________

Призначення: очищення, регенерація.

Тип шкіри: нормальна, комбінована, чутлива, суха, зневоднена.

Склад: вода, гідролат лемонграса, ПАР солодкого мигдалю, коко-глюкозид, сечовина, водорозчинна олія солодкого мигдалю, гліцин, ніацинамід (вітамін В3), олійний екстракт ромашки, Д-пантенол, консервант (бензиловий спирт, бензойна кислота, дегідроацетатна кислота), ефірна олія лемонграсу.

Спосіб використання: інтенсивно збовтати та нанести 1-3 порції засобу на розмочену водою конжакову губку або змочене водою обличчя, розподілити масажними рухами, приділяючи особливу увагу забрудненим ділянкам, змити водою кімнатної температури. При необхідності процедуру повторити ще раз.

Важливо! Перед першим використанням зробити тест на індивідуальну чутливість до компонентів.


Умови зберігання: в темному місці при кімнатній температурі, не вище 25°C, в щільно закритій тарі.

Термін придатності: 6 місяців від дати виготовлення.

Тип засобу: пінка

Вікові зміни: нема

Чутливість: чутлива

Тип шкіри: суха

Стан шкіри: зневоднена

Група товарів: очищення

Тип шкіри: нормальна

Тип шкіри: комбінована

Чутливість: нечутлива

Стан шкіри: нічого із вказаного

Стан шкіри: проблемна

Комплексні рішення з вигодою для вас
Click to order
Корзина
Total: 
Фамилия
Имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населенный пункт
Отделение Новой Почты / Адрес доставки
Коментарий
Промокод
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.