Гідрофільна олія 20

0024
345,00
грн.
для демакіяжу та боротьби з чорними цятками

Гідрофільна олія діє за принципом «подібне розчиняється подібним». Засіб підходить для всіх типів шкіри і є абсолютно безпечним, оскільки його склад максимально близький до складу шкірного себуму, тому і не шкодить захисному ліпідному шару, а навпаки сприяє його живленню та відновленню.

Гідрофільна олія здатна проникати глибоко в пори та виконувати аж декілька функцій:

◦ розчиняти надлишковий жир, який накопичується у порах, що є ефективним методом боротьби з чорними цятками та профілактики їх утворення;

◦ розчиняти навіть водостійку декоративну косметику, що сприяє легкому, ефективному та безпечному демакіяжу та профілактиці висипань.

⠀Засіб наноситься на суху шкіру, масуючи для кращого проникнення в пори, а при контакті з водою утворюється ніжне емульсійне молочко, яке із легкістю видаляє всі забруднення та не залишає жирності на шкірі.⠀

Після використання гідрофільної олії рекомендуємо перейти до другого етапу очищення за допомогою пінки по типу шкіри та конжакової губки.
__________________________________________________

Призначення: очищення, демакіяж, себорегуляція, боротьба з чорними цятками.

Тип шкіри: всі типи шкіри.

Склад: олія насіння льону, олія виноградних кісточок, олія авокадо, олія солодкого мигдалю, олія насіння соняшника, полігліцерил-3 кокоат, олія персикових кісточок, олія абрикосових кісточок, олія кунжуту, оксид кремнію, каприлово-каприкові тригліцериди, вітамін Е, СО2 екстракт звіробою, СО2 екстракт деревію, СО2 екстракт виноградних кісточок, СО2 екстракт шавлії.

Спосіб використання: невелику кількість засобу нанести на сухе обличчя, розподіляти масажними рухами 1-2хв, приділяючи особливу увагу ділянкам з чорними цятками та декоративною косметикою (для кращого результату в боротьбі з чорними цятками можна залишити засіб ще на 2-3хв). Потім змочити руки водою та масажними рухами приблизно 30-60сек утворювати на обличчі емульсію, змити теплою водою. Використовувати ввечері, навіть коли обличчя без макіяжу. При необхідності процедуру повторити. Рекомендується завершити процедуру очищення використанням пінки для вмивання по типу шкіри. Не використовувати для накладних, нарощених вій та фарбованих хною брів.

Важливо! Перед першим використанням зробити тест на індивідуальну чутливість до компонентів.

Умови зберігання: в темному місці при кімнатній температурі, не вище 25°C, в щільно закритій тарі.

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення.

Тип засобу: гідрофільна олія

Вікові зміни: нема

Чутливість: чутлива

Тип шкіри: всі типи шкіри

Стан шкіри: зневоднена

Група товарів: очищення

Тип шкіри: нормальна

Тип шкіри: комбінована

Тип шкіри: жирна

Чутливість: нечутлива

Стан шкіри: нічого із вказаного

Стан шкіри: проблемна

Комплексні рішення з вигодою для вас
Click to order
Корзина
Total: 
Фамилия
Имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населенный пункт
Отделение Новой Почты / Адрес доставки
Коментарий
Промокод
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.