Click to order
Кошик
Total: 
Прізвище
Імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Населений пункт
Відділення Нової Пошти / Адреса доставки
Коментар
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Договір публічної оферти

Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином
https://alivecosmetics.com.ua/ надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу, називається надалі «Покупець».
Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті https://alivecosmetics.com.ua/, Ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Справжня Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. Терміни та визначення
У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід'ємною частиною:

Продавець - ФОП Пекар Данило Сергійович
Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту https://alivecosmetics.com.ua/, що приймає всі умови цієї оферти, і який має намір зробити замовлення Товару.
Покупець - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті https://alivecosmetics.com.ua/ з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.
Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця ФОП Пекар Данило Сергійович, розташований за інтернет адресою https://alivecosmetics.com.ua/
В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса https://alivecosmetics.com.ua/ є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.
Товар - об'єкт угоди сторін; косметика та інші предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.
Правила продажу - Правила продажу товарів в інтернет-магазині alivecosmetics.com.ua.
Акційна знижка - це знижка, яка надається на певний(і) Товар(и). Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки або знижка діє за промокодом.
Купон - це спеціальний код, який при введенні Користувачем активує спеціальну знижку на Товар.
2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою: https://alivecosmetics.com.ua/.

2.2 Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://alivecosmetics.com.ua/.

2.3 Діючі умови продажу Товарів і розміщена на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачеві / Покупцеві в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її публікації на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту оформлення замовлення Покупцем, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

2.6 Повідомляючи Продавцю свій номер телефону і e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед Покупцем.
Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язанням перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.
Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

3. Предмет договору
3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://alivecosmetics.com.ua/.

4. Товар та порядок здійснення покупки
4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Супроводжуючі Товар опису і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися в Службу підтримки за телефоном, вказаним в інтернет-магазині.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв'язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, що зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, оговореним між Продавцем і Покупцем.