Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Як правильно визначити тип/стан шкіри?

Здається, що це одне з найлегших завдань! Стільки людей думають, що вони знають свій тип шкіри, але так часто помиляються.

В таких випадках працює схема: неправильно визначений тип шкіри, неправильно підібраний догляд, мінімум результату.

Тому, ми вирішили помістити тут інформацію, щоб кожен міг перевірити або визначити свій тип шкіри.

Нормальна шкіра - гладка, пружна, еластична, добре переносить очищення із засобами для вмивання. Їй не властиві розширені пори, висипання, вугрі, лущення та почервоніння. Визначити такий тип шкіри дуже просто - після вмивання водою відсутня стягнутість, а вранці при проведенні по шкірі серветкою, вона залишає лише легкий жирний слід.

Суха шкіра - чутлива до води, засобів догляду, холоду, атмосферних опадів (червоніє, лущиться), на колір злегка рожева, тонка, їй притаманна рання поява зморшок та передчасна втрата еластичності. Визначити такий тип шкіри можна так: після вмивання із засобом буде відчуття стягнутості, почервоніння, подразнення. Вранці при проведенні по шкірі серветкою, вона не залишає жирного сліду.

Жирна шкіра має жовто-сіруватий відтінок, блищить, має розширені пори, часто з'являються вугрі та висипання, має нерівний мікрорельєф. Визначити даний тип шкіри можна так: вранці промокніть обличчя серветкою, якщо на ній з'явилася жирна пляма в області проекції чола, носа, підборіддя і щік - у вас жирна шкіра.

Змішана (комбінована) шкіра - є найбільш поширеною: на щоках і скронях - суха, на лобі, носі, підборідді, носо-губних складках - жирна. Зверніть увагу, що при зневодненні комбінована шкіра також може лущитися. Для визначення даного типу шкіри вранці прикладіть серветку до обличчя, якщо жирна пляма з'явиться тільки в центрі серветки - у вас комбінована шкіра.

Чутлива, проблемна та зріла шкіра - стани, які можуть бути доповненням до будь-якого типу шкіри.

Чутлива - тонка, рожева, подразнена, є лущення, буває купероз.

Проблемна - подразнена, з висипаннями, камедонами, запаленими ділянками, прищами.

Зріла - знижена еластичність, багато дрібних і глибоких зморшок, часто пігментована.

Якщо потрібна допомога з визначенням типу шкіри та підбором індивідуального догляду – звертайтесь у direct.
ALIVE