Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Що таке комплексний та базовий догляд?

Чому ми радимо використовувати повний догляд, а не лише окремі засоби?⠀

Догляд  включає в себе три основні етапи, які є запорукою чистої, здорової та сяючої шкіри:

· Очищення – фундаментальний етап, без якого неможливе повноцінне функціонування наступних етапів. Ми рекомендуємо двоетапне очищення: гідрофільна олія для боротьби із забрудненими порами, чорними цятками, надмірною жирністю, безпечного та легкого демакіяжу; пінка з конжаковою губкою для загального очищення та доочищення після гідрофільної олії.

· Тонізування – наступний етап після очищення, призначений для зняття залишків проточної води, вирівнювання рН балансу шкіри, забезпечення корисної вологи шкірі та створення умов для правильного функціонування  засобів з наступного етапу - живлення та зволоження. За виконання даних функцій відповідають наші тоніки-місти, виготовлені з гідролатів квітів та трав, екстрактів та  вітамінів.

· Живлення та зволоження – фінальний етап, який відповідає за живлення шкіри корисними речовинами, насичення клітин вологою, відновлення фізіологічних функцій та боротьбу з наявними проблемами у вигляді висипань, сухості, втрати еластичності, зморшок та ін. За живлення та зволоження відповідають сироватки, креми для обличчя та флюїд для повік.⠀

Всі ці етапи та засоби догляду, які до них входять,  пов'язані між собою функціями, властивостями та доповнюють одне одного.

Без ефективного очищення активи з інших засобів догляду не зможуть проникнути в глибокі шари шкіри, а залишаться на поверхні епідермісу та дадуть мінімум результату. Також недостатнє очищення сприяє накопичуванню шкірного себуму у порах, що спричиняє появу чорних цяток та висипань. Пропустивши етап тонізування, ви не забезпечите умови для правильного та ефективного функціонування сироваток та кремів, а наліт з проточної води, завдяки низькомолекулярним активам, може проникнути у глибші шари шкіри, що може спричинити небажані наслідки. Не використовуючи сироватки та креми, шкіра не отримуватиме достатнього зволоження та живлення, що загрожуватиме появою зморшок та передчасним старінням.

Кожен догляд ми підбираємо індивідуально, відштовхуючись від типу, стану шкіри та індивідуальних особливостей. Іноді ми комбінуємо догляди між собою, аби комплекс виконував одразу декілька завдань.

В базовий догляд входять такі засоби:

·  Гідрофільна олія
·  Пінка для вмивання
·  Конжакова губка
·  Тонік
·  Денний та нічний креми

Комплексний догляд є найефективнішим, адже містить ще й засоби додаткового догляду:

· Гідрофільна олія
· Пінка для вмивання
· Конжакова губка
· Тонік
· Сироватки
· Денний та нічний креми
· Флюїд для повік
· Мінеральна пудра-вуаль

Ознайомитись з доглядами та підібрати за допомогою фільтрів можна тут або написавши нам в direct.
ALIVE