Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Принципи створення засобів ALIVE

ALIVE - натуральна косметика. В ній ви не знайдете силіконів, продуктів нафтопереробки, спирту, парабенів та сульфатів.  Лише натуральні компоненти, які перш ніж потрапити у косметичний продукт, проходять ряд тестів на якість та відповідність нормативним документам.

Всі наші компоненти мають сертифікати якості та дозволені до використання у натуральній косметиці світовими екологічними організаціями ECOCERT, COSMOS та ін. А закупляємо ми їх із всіх куточків світу: Франції, США, Канади, Німеччини, Кенії, Великобританії та ін.

Засоби ALIVE не лише про натуральність та дієвість, а й про екологічність та гуманізм, саме тому не тестуються на тваринах. Надаємо перевагу науково-точним методам, так званим «тестам в пробірці».

Та лише натурального складу мало. Набагато важливіше поєднати натуральні компоненти у дієву формулу, яка буде давати бажаний результат, виконуватиме заявлені функції та не нашкодить шкірі. Ми не додаємо компоненти в засоби «на око», наші рецептури прораховані до сотого значення і містять в собі ефективний відсотковий вміст кожного з них.

«Все - отрута, все - ліки; те й інше визначає доза» - мабуть, не один раз чули ви. В косметичній сфері ця приказка як ніде актуальна, адже кожен компонент має гранично допустимий безпечний відсоток введення та поняття сумісності/несумісності з іншими компонентами, тому розробкою рецептур та виготовленням косметики мають займатися лише професіонали!

Ми дуже скрупульозно відносимося до створення косметики, адже ми несемо за вас відповідальність!

Процес включає масу етапів від ідеї до фінального тестування, саме тому у нас не з‘являються щотижня нові засоби.

Але після проробленої роботи, ми впевнено заявляємо, що наш продукт є ефективним, дієвим, безпечним не лише для людського організму, а й для планети!

Не кількість, а якість!

Не короткотривалий візуальний ефект, а відновлення фізіологічних функцій!

Синергія науки та природи у засобах ALIVE!

І головне наше кредо, яке описує всю суть бренду:

Натурально. Чесно. Людяно.

Саме це вкладали в основу при його створені, саме ці принципи керують нами і сьогодні.

Користуйтесь натуральним і будьте #ALIVE!
ALIVE