Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Що таке сироватки і для чого вони потрібні?

Косметичні сироватки відносяться до засобів інтенсивного догляду. Це концентрований продукт, який містить велику кількість поживних, активних речовин.⠀

За призначенням вони є зволожуючі, живильні, відновлюючі, омолоджуючі та інші.⠀

Креми та сироватки нашого виробництва не взаємозамінні! Вони різні за складом та дією на шкіру. Тому сироватки не рекомендуємо використовувати як єдиний засіб з етапу живлення та зволоження, вони стануть ідеальним додатковим джерелом живлення та зволоження до використання крему. Наносяться після етапу тонізування на вологу шкіру та зверху закриваються кремом. Підходять для всіх типів шкіри та для використання для зони навколо очей.

Сироватки мають накопичувальну дію. Тому являються ефективним вкладенням у майбутнє. Подбайте про вашу шкіру вже зараз. Не відкладайте на потім!

Ми розробили для вас 2 види сироваток: олійну зі скваланом, яка інтенсивно живить, відновлює ліпідний шар, захищає від втрати вологи шкірою, сприяє вирівнюванню кольору шкіри, та гіалуронову з пептидом та пребіотиком, яка інтенсивно зволожує, володіє ліфтинг-ефектом, сприяє загоюванню, відновлює корисний мікробіом шкіри та вирівнює тон шкіри. Детальніше ознайомитися з властивостями та функціями можна тут.

Потрібно всього 4-8 краплин на обличчя, шию, декольте і ваша шкіра відчуватиме себе набагато краще в теперішньому часі та майбутньому!
ALIVE⠀