Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Натуральна косметика не гіпоалергенна

Що потрібно знати про натуральну косметику? Будь-яка натуральна косметика НЕ гіпоалергенна!

До складу наших засобів входить більше сотні компонентів, серед яких різноманітні рослинні олії, багато з яких екзотичні, екстракти, мацерати, активні речовини у великому відсотковому вмісті і 90% з них, ви не знайдете в більшості магазинних засобах. Саме такий широкий спектр натуральних компонентів і робить косметику такою дієвою.

⠀Тому, при використанні натурального засобу (особливо перший раз) шкіра може реагувати на нові компоненти у вигляді тимчасових почервонінь або висипань. Відсоток клієнтів з індивідуальною чутливістю після використання наших засобів догляду дуже-дуже маленький, порівнюючи із загальною статистикою. Ми це не приховуємо, адже це цілком логічно: кожна людина - індивідуальність, і її шкіра та чутливість, відповідно, також.

Що ж робити? Як діяти?

1. Перед першим використанням будь-якого засобу зробіть тест на індивідуальну чутливість до компонентів: на внутрішній згин ліктя нанесіть продукт та стерігайте мінімум 24год, якщо змін немає - використовуйте за призначенням. Але слід пам'ятати - шкіра обличчя відрізняється від шкіри тіла, тому може зреагувати по-різному.

2. Обов'язково перед використанням засобу прочитайте інструкцію. Неправильне використання засобів може не лише не виконати заявлені функції, а й викликати небажаний ефект!

3. Ми радимо вводити наші засоби у догляд поступово: 1 засіб використовуйте 2-3 дні, потім вводьте у використання наступний і т.д. Таким чином, у випадку виникнення індивідуальної чутливості, ви будете знати на який саме засіб зреагувала шкіра.

4. Якщо ж з'явилась індивідуальна чутливість, зробіть паузу до зникнення симптомів. Пізніше спробуйте ще раз. Якщо симптоми несуттєві, то можна продовжувати використання, спостерігаючи. Буває, шкірі потрібно звикнути до нового продукту.

5. Якщо у вас виникають будь-які запитання – ми завжди будемо раді допомогти вам. Напишіть нам.

Ми хочемо, щоб ви знали, як доглядати за своєю шкірою та берегти свою красу. Хочемо ділитися з вами своїми знаннями і досвідом, щоб догляд був для вас не рутиною, а насолодою!
ALIVE⠀