Click to order
Кошик
Total: 
Одержувач (ПІБ повністю)
Ваш e-mail
Ваш телефон
Мiсто
Відділення Нової Пошти
Коментар
Payment method
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Важливо

Навіщо потрібен тонік?

Тонік – зв’язуючий елемент між етапом очищення та зволоження. Він може здатися неважливим, але він виконує аж декілька дуже важливих фукцій. Багато наших клієнтів говорять, що помітили суттєву різницю між доглядом з тоніком та без.

Тонік слугує для зняття залишків проточної води, вирівнювання рН балансу шкіри, забезпечення корисною вологою шкіри та створення умов для правильного функціонування засобів з наступного етапу живлення та зволоження. Для виконання даних задань рекомендуємо нанести тонік на тонкий (розділений навпіл) ватний диск та протерти обличчя та шию, а потім повторно нанести тонік, безпосередньо розпилюючи на обличчя.

Наші тоніки за своїм видом являються містами, що в перекладі означає «тонізуючий туман», виготовлені вони з гідролатів квітів та трав, екстрактів та вітамінів, які підібрані та поєднані між собою властивостями відповідно до заявлених функцій.


Без тоніка крем не може функціонувати на всі 100%, а ще всі небажані речовини з проточної води будуть проходити в глибші шари шкіри, що може призвести  до проблем зі шкірою – подразнень, висипань, запалень тощо.

⠀Якщо ви користуєтесь тоніком іншої марки, зверніть увагу на його склад (можете написати нам і ми перевіримо склад). Якщо тонік має шкідливі компоненти у своєму складі, робота крему зводиться до мінімуму.

Тонік – невидимий агент, але результат його роботи неможливо не помітити!
У нас є 3 тоніка-міста для різних типів та станів шкіри, з якими можна ознайомитись тут.
ALIVE⠀